O NÁS

Komplexní servis - zkušenosti - poradenství

Působíme na celém území České republiky

Začátek naší činnosti se datuje na rok 2001. V našem hledáčku byly kontroly plynových kotelen, výměníkových stanic, jejich technologie, zákonné revize a kontroly včetně následných oprav. Pro tyto potřeby byl zřízen 24 hod. dispečink, který zajišťoval nepřetržité výjezdy a dohledy prováděných servisních služeb.

Jak šel čas, všímali jsme si potřeb našich zákazníků a přáli jsme si jim poskytnout služby více komplexněji. Proto jsme naši nabídku rozšířili i o další. A tak v roce 2014 vznikla společnost HDL management s.r.o., která nyní pečuje převážně o korporátní klientelu. Vyprofilovali jsme se na specializované činnosti revizí v oblasti elektro a požární bezpečnosti s návazností na odstraňování závad.

Náš tým, to je 11 specialistů. Dbáme na jejich kvalifikaci, pravidelné školení a udržení příslušných certifikátů. Jejich vybavení včetně měřících přístrojů je pravidelně kalibrováno. Klademe důraz na bezpečnost našich zaměstnanců.

Kromě zajištění oprav a poradenství, Vám můžeme nabídnout také software On-line revize, který Vám umožní rychlý, bezpečný a jednoduchý přístup k Vašim revizím.

Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když naše služby opakovaně vyhledávají.